Gaiss pieliets ar negaisa smaržu, plaukst rozes krūms un tālumā ducina pērkons… es mīlu dzīvi, bet to visu esmu gatava atdot un pazaudēt- lai taptu atrasta no jauna.

Sveiks/a. Mani sauc Ance. Paldies, ka izvēlējies ienākt manā lapā. Ecna ir mans vārds otrādi un green ir mana mīļākā krāsa, kas ir augu, pavasara, ūdens, dzīvības un svaiguma krāsa, kas simbolizē ekoloģiju un mieru. Kā dabas ikgadējās atdzimšanas krāsa simbolizē cerības, ilgmūžību un nemirstību.

Salikums, kuram reiz bija jādzimst. Tā nu īsumā par manu web lapas nosaukumu. Es ļoti mīlu pasauli, cilvēkus- visu ko Dievs radījis. Un es domāju, ka Tu arī. Mums visiem ir dota viena zeme un mēs gribam dzīvot tajā labāk- būt empātiskāki viens pret otru, pret dabu, pret dzīvniekiem, kaut esam šeit uz pasaules tikai neilgu brīdi, jāatceras, ka mēs tādi varam būt, jo mēs esam izglābti un mums atliek vien pagriezt vaigu uz Dieva pusi un Viņš mums parādīs kā mums dzīvot un mīlēt visu kas mums ir dots.

P.S. Atceries, ka mūsu dzīves ir kā dārga dāvana, kura ilgst tikai neilgu brīdi, kuru mēs varam tikai prognozēt, bet nezinām!

Šodiena ir šodiena un rītdiena jau būs cita diena, kuras likteni mēs nezinām. Jāatceras, ka mēs vienmēr varam būt labāki cilvēki, pret visu kas mums apkārt un pašu galveno- pret sevi- būt patiesiem un atvērtiem.

Es gribu manīt savus ieradumus, lai manītu dzīves.

Tikai mainot sevi mēs varam palīdzēt mainīties pasaulei kurā dzīvojam.

“Katrs labs devums un katra pilnīga dāvana nāk no augšienes, no gaismas Tēva, pie kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnas.”

Jēk. 1:17

Mūsu sabiedrība šobrīd alkst pēc pārmaiņām, apstākļi mums piespiež rīkoties un domāt citādāk, kā bijām dzīvojuši. Tomēr mēs atstājam pasauli saviem bērniem, mēs vēlamies lai arī viņiem ir pilnvērtīga dzīve- gaiss ko elpot, ūdens, auglīga zeme, droši saules stari u.t.t Bet pats galvenais garīgais mantojums, ko nododam. Tas kur nonāks viņu dvēseles. Kā mēs varam parūpēties par viņu nākotni, ja ne parūpēties par to kādi mēs esam un uz ko tiecamies?

Kā es varu manīt sevi, lai mainītu pasauli?

 • Saki Dievam- visuma radītājam- jo par tavu dzīvi cīnīsies divas puses- grēcīgā (elle) un svētā. (Dievs)
 • Ieklausies savās domās- vai tās ir traucējošas vai attīstošas un uz kurieni tās ved.
 • Izmanto katru dienu kā vienīgo, jo mums nav zināmas cik tās mums ir atvēlētas- tikai Dievs- mūsu radītājs to zin.
 • Dievs dzīves beigās aicinās pie sevis tikai tos, kas dedzīgi pie viņa vērsušies un uzticējuši savu dzīvi viņam. Tos, kuri atsaukušies.
 • Saki JĀ Dievam! Neatkāpies no viņa, jo nav dzīvē nekā svarīgāka par tavām attiecībām ar Viņu.

Mainot sevi- Tu izmaini pasauli. Mīlestība un miers ir ar tiem cilvēkiem kuri ir uzticējuši savas dzīves mūsu Tēvam- pasaules radītājam Dievam- tam Kungam.

Tava dzīvība ir svarīgāka par jebko- viss kas uz zemes šīs- reiz pazudīs, kam pieķeramies šodienā, vairs vērtīgs rītdienā tas nebūs.

Vai Tu domā, ka šodiena vēl nav īstā diena lai pateiktu JĀ Dievam, lai pateiktos par to kas Tev ir?

Noskaties šo video https://www.youtube.com/watch?v=Wz305fYOu3s

Tiekamies pēc brīža- ar ko jaunu un svarīgu Tev.

Mīlestībā- Ance

4 domas par “Gaiss pieliets ar negaisa smaržu, plaukst rozes krūms un tālumā ducina pērkons… es mīlu dzīvi, bet to visu esmu gatava atdot un pazaudēt- lai taptu atrasta no jauna.

 1. Jā, vienīgi ir tā, ka uz zemes jau nepaliks akmens uz akmens… Ir jāciena un jāsaudzē viss, bet Jā, galvenais lai dvēseles ir izglābtas un varam tikties tur otrā pisē.

  Patīk

  1. Jā Ievuk..paldies.. tas tā ir.. katrs savādāk skatās uz to kas uzrakstīts- jo es rakstot jau domaju uz priekšu, bet visu neuzrakstu.. tā šķiet, ka visi jau tāpat sapratīs 😉

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: