SAULESPUĶU LAUKS – VĀRDS PRAVIETISKAJĀM BALSĪM DRAUDZĒS

Photo by Clement percheron on Pexels.com

Braucot cauri mūsu austrumu Montānas rančo skarbajiem, sniega apsarmotajiem pakalniem, kad pēkšņi Dieva Svētais Gars atklāja ainavisku vīziju, un es pēkšņi ieraudzīju vasarīgu ainu ar zilām debesīm un zeltainu saulespuķu lauku.

Vēroju, kā vējšs sajauca ziedus, un tie iegāja dažādos augšanas un brieduma posmos. Dažiem sāka augt lapas. Daudzi, kuriem bija lapas, sāka ziedēt. Sāka ziedēt topošie ziedi. Un ziedošie ziedi sāka vīst.

CENŠOTIES NOTURĒTIES PILNĀ PLAUKUMĀ, VIŅU GALVAS KĻUVA VĀJĀKAS

Mani iespaidoja tas, ka vīzija atspoguļo pravietiskās kustības posmus Kristus Miesā. Ir daudzi jauni kristieši, kuri tikai sāk atkāpties un izplesties augšup. Citi aug, un tādu ir daudz. Ir arī spēcīga kompānija no tiem, kas ziedēja. Bet tad ir tie, kas vīst, un Gars uz mani runāja, ka daži no tiem, kas bija pilnos ziedos un tagad nolaiž galvu, cīnījās šajā savas izaugsmes stadijā. Viņi cenšas piespiest sevi palikt pilnā ziedā, bet jo vairāk viņi cenšas, jo vājāka kļūst viņu galva.

SAULESPUĶES DOMĀJA, KA VISSPOŽĀKĀ IR ZIEDĒŠANA

Arī Svētais Gars man parādīja, ka dažas, kuras bija augšanas stadijā, arī mēģināja piespiest dabisko procesu un priekšlaicīgi uzziedēt. Skatoties, es redzēju visu procesu no sākuma līdz beigām, kā Svētais Gars pūta pāri laukam. Likās, ka ziedi ticēja, ka ziedēšana ir vislielākā godība, bet tie, kas novīta un nolaida galvu, drīz kļuva apgrūtināti ar sēklām, un sēklas sāka birt zemē.

Svētais Gars tad runāja: “Galvas novīšana un nolaišana rada sēklu simts reižu krāšņāku par visu to, kas tiek ražots pilnas ziedēšanas brīžos.” Kad vīzija izgaisa, es sapratu, ka ir noteiktas pravietiskas kalpošanas, kas, šķiet, vīst. Šīm ministrijām ir jāpakļaujas šai sezonai, tajā pašā laikā topošās un ziedošās ministrijas nedrīkst tos atklāt vai pārāk dedzīgi steigties ieņemt to vietu, jo tieši galvas nolaišanā un sēklas saražošanā šīs ministrijas būs pilnībā pārbaudītas un pagodinātas.

Teksts tulkots no: http://www.elijahlist.com/words/display_word/303

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: