Viena lieta un ļoti svarīga…

Šis ir atgādinājums, rakstot blogu, ka katru dienu ir jāatgādina sev- mācīties katru dienu vairāk un vairāk!

Nirstam dziļāk!

Viena lieta un ļoti svarīga- mēs nevaram izaugt garīgi, ne kā savādāk, ja mūsu prāts nav tam gatavs, ja mēs paši neēsam nobrieduši uz pacēlumu. Es iedrošinu tevi domāt citā līmenī, ja mēs pamainam domāšanu, mēs arī ieejam citā domāšanas līmenī un mūsu dzīves arī mainās līdz. Es esmu Kristiete un studējot pēc Dieva darbiem un Bībeles- Dievs ir atjauninājumu Dievs. Dievs vēlas lai mēs atjaunojamies un tērpjamies “jaunās drēbēs” kuras viņš mums sarūpējis. Viņš priecājas mūs redzēt dienu no dienas jaunā gaismā, ka mēs piedzīvojot šo neizmērojamo mīlestību, esam pazemīgi un atdodam visu nastu kas gulstas uz mūsu pleciem. Ka mēs noliekam Viņam pie kājām savu veco “ES” un mainamies dienu no dienas, atjaunodamies Viņa godībā.

Photo by Snapwire on Pexels.com

Mēs esam dzīvas dvēseles pāri visam…

Dzīvnieki dzīvo pēc instinktiem, ieraduma, pēc ikdienas rutīnas- tie cenšas izdzīvot dienu no dienas- nodrošināt sev pārtiku, medīt, pāroties, spēlēties, sapņot, just, cīnīties, migrēt, tiem ir sajūtas un emocijas kā cilvēkiem. Cilvēki dara visas šīs lietas gluži tāpat, kā dzīvnieki, bet cilvēkam Dievs ir devis vairāk- dvēseli kas alkst pēc dzīvības. Mūsu dvēseles alkst pēc kā augstāka, kas paceļ mūs pāri visām šīm zemes lietām, tās alkst pēc tīras mīlestības, pēc atklātības un patiesības, pēc padevības un brīvības- ko spēj piepildīt tikai Dievs. Dievs dod mumš šo brīnišķīgo izvēli- katru dienu, katru minūti, katru elpas vilcienu- mēs varam izvēlēties, jo Viņš cīnās par mūsu dvēselēm.

Daudzi no mums pat nepiedzīvo atjaunotās sezonas, jo mēs nevēlamies mainīties. Tikai mainoties ik dienas, mēs varam tuvoties savai dvēseles iekšējai sāpei, uzkrājumiem, neizdziedinātajām lietām, kas mūs ir vilkušas pie zemes un likušas nocietināties pret Dievu un cilvēkiem kas ienāk mūsu dzīvēs. Atrast to var tikai mainoties un atklājoties Dievam- atdodot to nastu Viņa rokās. Viņš aicina mūs mainīties ik dienas- ne būt komfortā ar to kas ir, bet AUGT. 🙂

Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami, kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars. –2 Korintiešiem 3:18

Cik brīnišķīga rakstu vieta. Arī es nereti vēlos lai lietas mainās man apkārt, bet pati vēlos palikt tāda pati, kāda biju. Cik ļoti būtiski mainīties un augt ir personīgi, neatkarīgi no cilvēkiem kas mums apkārt un kādas ir viņu darbības, neatkarīgi no apstākļiem- nereti tie nemainās līdzko nemainam mūsu domāšanas un pieejas veids. Cik ļoti lietas var iegriezties citā gaismā, ja vien paskatamies no cita skata punkta uz tām. Dievs mūs aicina paraudzīties pāri visām grūtajām situācijām ar kurām saskaramies, tās var būt tik lielas, ka mēs nespējam iedomāties, ka ir vispār kas cits iespējams, ka ir iespējama savādāka dzīve un savādāki apstākļi mums apkārt… tik vien, kā pavērties apkārt un aizdomāties. Vienu vakaru, ejot pa ielu domāju, ka mēs bieži sevi ieraujam tādā kā burbulī no kura nevaram izkļūt, un ap šo burbuli mums veidojas līdzīgas situācijas, cilvēki ar tādām pašām problēmām un redzējumu, mēs nereti vēlamies uzlikt šo atbildību uz kādu citu, bet mums ir jāparaugās pāri šīm situācijām un jāsaprot, ka mēs paši esam tās radītāji.

Lai saprastu ko mēs vēlamies no dzīves, mums jājautā- ko mēs gribam. Tik daudz ko mēs palaižam garām, jo nezinām ko paši vēlamies un kas ir tas, ko mēs varētu sagaidīt. Nepārtraukti ir jājautā sev- vai tas ir tas, kas mani definē, vai šeit es esmu laimīga/s esot, vai darot konkrētus darbus tu ar to esi apmierināta/s, vai tas ir tas ko gaidīji. Arī esot attiecībās ar cilvēkiem, komunicējot, nepārtraukti izzini kur ir šī cilvēka dvēsele, kādi šim cilvēkam ir nodomi uz tevi un uz pasauli. Lai noteiktu kur tu atrodies, paveries apkārt un kopumā izpēti uz kurieni ved tavs ceļš, pret ko tu atduries. tur tavs ceļš sākas- uz jaunu dzīves sākumu. Dievs mūs vada katru dienu, Viņš ir ar mums katru mīļu brīdi, Viņš aicina mūs ieklausīties Viņā, jo Viņam ir ko teikt mums… un Viņam ir atbildes uz VISIEM mūsu jautājumiem, nereti tās nāk caur situācijām, cilvēkiem, lietām.. mums ir jāmācās ieklausīties- Viņam ir brīnišķīgs plāns KATRAM no mums, ikvienam kas uz zemes šīs. Un pāri visam:

Netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties savā garā, lai pareizi saprastu, kas ir Dieva griba: to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs. Romiešiem 12:2

P.S. Pavadi laiku ar Dievu- esi mierā ar savu prātu (vismaz centies būt, jo tas nav viegli) un atbildes tev tiks dotas, kādam uzreiz, kādam pēc dienas, divām, kādam varbūt pēc mēnešiem vai gadiem, tava velme to saklausīt būs no svara. Dievs dāvāja mums dzīvi- brīvību Viņā, piepildijumu, mieru, pateicību, prieku, mīlestību, šķīstību, uzticību, pietiekamību, lēnprātību. Par to arī pateicos katru dienu kuru iesāku!

Mīlestībā- Ance 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: